Karadeniz Teknik Üniversitesi Forumu - Forum KTÜ Foruma Hoş Geldiniz.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  Altın Üye
  Üyelik tarihi
  13.Ağustos.2009
  Mesajlar
  1,029
  Üye No
  682
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart 2012 yılında Başak Burcu'nun aşk analizi!

  2012 yılında Başak Burcu'nun aşk hayatında neler olacak? Aradığınız mutluluğu yakalayabilecek misiniz? Aşk hayatınız ne zaman hareketleniyor?

  Bu yılın ilk altı ayında, burcunuzda hareket eden Mars, enerjinizi ve çekiciliğinizi arttırıyor. Bu aylarda oldukça hareketli ve cesaretli olacaksınız.


  Bu transitin verdiği enerji ile her konuda gayretli olabilirsiniz. Fakat gücünüzü göstermek amacıyla hareket edebilir, sinirli ve kavgacı bir tavır takınabilirsiniz. Bu tutum her türlü ilişkinizi zora sokabilir. Özellikle 23 Ocak-14 Nisan arasında geri giden Mars’ın etkisiyle ilişkilerinizde sorunlar artabilir.

  Ocak ayının ilk yarısında, sağlık konuları ve günlük işleriniz daha fazla ön planda olacak. Bu koşuşturmaca içinde sevdiğinize de zaman ayırmayı ihmal etmemelisiniz.

  Ocağın ikinci yarısında, ikili ilişkileriniz sizin için daha fazla önemli olacak. Eşinizin veya sevdiğinizin fedakârca tavırları sayesinde ilişkilerinizi ciddi boyutlara taşıyabilir evlilik, nişan gibi konular için harekete geçebilirsiniz.
  Veya bu dönemde başlayan yeni ilişkilerinizi evliliğe kadar götürmeyi düşünebilir, sevdiğinize karşı son derece olumlu duygular içinde olabilirsiniz. Bu tarihlerde evliliğinizde yaşanan sorunları çözmek için de barışçı adımlar atmak ilişkilerinize son derece olumlu yansıyacak.

  9 Şubat- 5 Mart arasında duygusal anlamda heyecanlı ve tutkulu olacaksınız. İstediğinizi elde etmek için baştan çıkarıcı bile davranabilirsiniz. Fakat amacınıza ulaştıktan sonra duygularınızın eskisi kadar güçlü olmadığını fark edebilirsiniz. Bu halinizi karşınızdaki kişiyi olduğu kadar sizi de şaşırtabilir. Veya son derece yoğun duygular mantıklı düşünmenize engel olabilir ve kıskançlık yüzünden hem kendinize hem de sevdiğinize hayatı zehir edebilirsiniz.

  Daha sonra da bunun kuruntudan ibaret olduğunu anlayabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi duygularınızın yoğunluğuna kaptırmadan önce her zamanki temkinli tavrınızla bir muhasebe yapmalı çok aceleci davranmamalısınız.

  5 Mart- 4 Nisan arası oldukça keyifli bir dönem olacak. Kendinizi rahat ve huzurlu hissedecek aradığınız duygusal güvenliği bulduğunuzu düşüneceksiniz. Bu durum sizi oldukça neşelendirebilir. Bu günlerde yurt dışı bağlantılı konular, yolculuklar, eğitim ve hukuksal konular daha fazla gündeminizde olabilir.

  Sevgiliniz veya eşinizle tatil programları yapabilir, katıldığınız uzun yolculuklarda oldukça keyifli vakit geçirebilirsiniz.

  Yeni arayışlar için de olduğunuz bugünler, yeni aşk maceraları yaşamak için uygun gözüküyor. Bulunduğunuz ortamlarda sizi duygusal anlamda heyecanlandıracak yabancılarla karşılaşmanız ve sizin için hoş macera sayılabilecek ilişkiler içine girmeniz mümkün.

  4 Nisan- 8 Ağustos arasında ise duygusal anlamda huzursuz bir yapı içine girebilirsiniz. Bugünlerde koyduğunuz hedefe ulaşma çabaları, duygularınızın değişkenliği ve sinirli tavırlarınız ilişkinizi olumsuz yönde etkileyebilir.

  Öte yandan çok göz önünde olmanız veya başkalarının ilişkinize müdahaleci yaklaşımları da yaşayacağınız sorunlarının başlıca nedenlerinden olabilir. Zaten Mayıs ayında ve Haziran başında yaşanacak tutulmalardan alacağınız etki de yaşayacağınız değişimlerin habercisi. Artık kendinize yeni hedefler koyma zamanının geldiğini fark edeceksiniz.

  15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meselelerinizi ve gizli kalması gereken konuları gündeme taşıyabilir.

  Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Aslında olaylara kendinizi kaptırmak yerine uzlaşmacı bir tavırla yaklaşmalısınız.

  Genellikle Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, yeni bir ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.

  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da dost çevreniz, sosyal hayatınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda sizi etkileyecek. Bu olaylar duygularınız üzerinde etki meydana getirebilir ve ilişkilerinizle ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde de ilişkilerle ilgili yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmanız daha olumlu olabilir.

  Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız. Yeni ilişkileriniz açısından da gelişmelerin daha rahat ilerleyeceği bir süreç içinde olacaksınız.

  9 Ağustos- 7 Eylül arasında sosyal hayatınız hareketleniyor. Farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla başkalarının dikkatini çekebilirsiniz.

  Sempatik ve sıcak tavırlarınızla kısa sürede kabul görebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda aranan bir kişi olmanız ve herkesi sahiplenici şefkatli tavırlarınız sizi karşı cins açısından için cazip biri haline getirecek.
  Böylece bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  8 Eylül- 4 Ekim arasındaki dönem sizin için sıkıntılı ve karamsar bir dönem olabilir. Bu günlerde yalnızlık hissi artabilir, duygularınızı kendinize dahi itiraf etmekten kaçınabilir, içinize dönük bir ruh hali içine girebilirsiniz. Aslında bu konuda belki de haklı olabilirsiniz. Çünkü gizli düşmanlıklarla karşılaşmanız ve bugüne kadar dost bildiğiniz kişilerin arkanızdan çevirdiği dolapları fark etmeniz mümkün.


  Bu dönemde gizli ilişkiler gündeme gelebilir veya o güne kadar gizlenmiş bilgiler açığa çıkabilir. Olayları fazla kontrol edemediğiniz için kendinizi oldukça huzursuz hissedebilirsiniz. En iyisi size huzur verecek ortamlarda bulunmayı tercih etmeli ve olaylara fazla kendinizi kaptırmamalısınız.

  4-29 Ekim arasında ise size karamsarlık ve sıkıntı veren olaylardan kurtuluyorsunuz. Bu günlerde kendinizi oldukça cesaretli, kararlı hissedecek, bulunduğunuz ortamlarda bir güneş parlayacaksınız. Kendinize güvenli ve sıcak tavırlarınızla herkesin ilgi odağı olabilirsiniz.

  Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Devam eden ilişkilerinizle ilgili de olumlu gelişmeler yaşama potansiyeliniz yüksek

  29 Ekim-23 Kasım arası tutkularınız ve sahip olma arzularınız artıyor. Fakat bu konuda oldukça seçici davranabilir, yoğunlaşan duygulara rağmen istediğinizi elde etmek konusunda çok acele etmeyebilirsiniz.

  Bu dönemde sizin için o güne kadar çok önemli olmayan kişiler birden dikkatinizi çekebilir fakat oldukça eleştirici yaklaştığınız için bu kişilerin sizden uzaklaşmalarına neden olabilirsiniz. Bu arada ilişkileriniz yüzünden yapacağınız harcamalar biraz huzurunuzu bozabilir

  23 Kasım- 17 Aralık arasında yakın arkadaşlar, okul arkadaşları, komşular veya çalışma arkadaşlarınızla duygusal yakınlaşmalar içine girmeniz mümkün. Gene bu tarihlerde sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda karşılaştığınız kişilerden etkilenmeniz ve duygusal yakınlaşmalar yaşamanız da mümkün olabilir.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar aile hayatına daha fazla değer verecek ve ailenizle daha yakın olacaksınız. Bu dönemde sevdiğinizi ailenizle tanıştırabilir onların da yakınlaşmalarını sağlayabilirsiniz. 2. #2
  Site Sahibi - Genel Yönetici
  Üyelik tarihi
  13.Kasım.2008
  Mesajlar
  1,285
  Üye No
  1
  Ettiği Teşekkür
  1
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart

  sanırım 2012'de de yalnızız be.
  kedi canını yediğimin başak burcu.
  karşılık vermek değil onların işi,
  ya da sorgulamak herhangi bir şeyi...
  savaşıp ölmek hepsinin kaderi.
  hepsi ölümün vadisine,
  sürdü atlarını altıyüzü de.
  __________________________________________________ ______________
  www.cemertem.com

 3. #3
  Genel Editör
  Üyelik tarihi
  31.Ağustos.2009
  Yaş
  29
  Mesajlar
  2,312
  Üye No
  3480
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart

  ben çözdüm olayı....atanamıyorummmm
  Boşversene biz aşık olmayalım birbirimize.
  Konsere gidelim biz, Maça gidip küfür edelim..
  Uçurtma uçuralım ya da, kumsalda uzanıp deli gibi içelim.
  Gecede yıldızlara bakalım mesela..
  Bisikletle gezerken yağmur yağsın, sırılsıklam olalım..
  Benimle kek yap, balık tutalım sonra tekrar denize atalım.
  Boşver aşık olmayalım biz..
  Aşk korkutucu !
  Beraber eğlenelim en iyisi,
  Ama hep benimle uyu...

 4. #4
  Altın Üye
  Üyelik tarihi
  13.Ağustos.2009
  Mesajlar
  1,029
  Üye No
  682
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart

  Durun bakım ne oluyo daha ben kendiminkini bile okumadım korkuyorum yine evde kalacam diye puhaha

 

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

   

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
bu sitede yazılanların tümü, üyelerimizin kişisel bilgi, yorum ve düşüncelerinden oluşur. doğruluk garantisi yoktur. türkiye cumhuriyeti kanunlarında yazılı olan ne varsa ilgili tüm kanunlar burada da geçerli olup aksi davranışlar ilgili üyeyi bağlamaktadır. üyelerin kaydettiği yazıların tüm hakları ve aidiyetleri forum ktü'ye devredilmiş sayılır. sitede yayımlanan özgün içerikli yazıların kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayınlanması doğru değildir. bunu yapan tosundur. bu şekilde yürütülmesi durumunda iş bu kişi karadeniz teknik üniversitesi fatih kampüsünde ikinci öğretimlerin ders çıkışı esnasında bir gece vakti kurtlara yem yapılacaktır. bundan doğacak herhangi bir sorunda yüce güçlere telgraf çekilecektir ve bütün sınavlarından ff alması gibi lanetlere maruz kalabilecektir. hukuki gereksinimler haricinde üyelerimizin her türlü bilgileri sevimli hayalet casper'ın korumakla yükümlü olduğu "forum ktü kozmik odası"nda saklı tutulur, gerçek bilgileri verilemez. sigara içmeyin ciğerlerinize yazıktır.
-copyright © 2008-2015 forum ktü-

Yukarı Git