Karadeniz Teknik Üniversitesi Forumu - Forum KTÜ Foruma Hoş Geldiniz.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor
 1. #1
  Altın Üye
  Üyelik tarihi
  13.Ağustos.2009
  Mesajlar
  1,029
  Üye No
  682
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart 2012 yılında Akrep Burcu'nun aşk analizi!

  2012 yılında Akrep Burcu'nun aşk hayatında neler olacak? Aradığınız mutluluğu yakalayabilecek misiniz? Aşk hayatınız ne zaman hareketleniyor?
  2012 yılının ilk altı ayında sosyal hayatınız, dostluklar ve arkadaş çevreniz çok fazla gündeminizde olacak.
  Özellikle 2 Mart'a kadar olan dönemde bu çevrelerden tanıştığınız kişilerle olan ilişkilerinizde yaşadığınız sorunlarla yoğun bir şekilde uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

  Bulunduğunuz kalabalık ortamlarda eski sevgilinizle tekrar karşılaşabilir ve ona karşı hiç de boş olmadığınızı fark edebilirsiniz. Veya bu karşılaşma canınızı acıtabilir. Bir diğer olasılık da, unutamadığınızı sandığınız eski aşkınızın artık sizi hiç etkilemediğini fark ederek huzura kavuşabilirsiniz.

  Bu arada devam eden ilişkilerinizle ilgili de sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir, bulunduğunuz ortamlarda ilişkileriniz yüzünden birileri ile mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz.


  Ocak ayının ilk yarısında aile içindeki ilişkileriniz önem kazanıyor. Onlarla daha yakın ve sıcak ilişkiler içinde olabilir sevdiğinizi veya eşinizi ailenizle kaynaştırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin artık aileden biri sayılması siz çok mutlu edebilir.

  Ocak ayının ikinci yarısında mutluluk arzularınız artıyor. Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.


  Sevdiğinizle birlikte eğlenceli ortamlara gidebilir keyif alacağınız aktiviteler yapabilirsiniz. Bu hareketlilik duygularınızı coşturabilir ve birbirinizi daha fazla sevmenizi sağlayabilir. Eğer hayatınızda biri yoksa bu dönemde Venüs size aşkta mutluluk vaat ediyor.

  Şimdiye kadar aradığınız aşkı bulma şansı yakalayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın. Bu dönemde mutluluğunuza daha fazla önem verecek ve duygusal anlamda sizi mutlu edecek biriyle birlikte olmayı daha fazla arzu edeceksiniz.

  9 Şubat'tan itibaren kendinizi günlük hayatın akışına kaptırabilir ve aşk ve gönül meselelerini arka plana itebilirsiniz. Fakat aşkın sizi ne zaman bulacağı hiç belli olmaz belki de gittiğiniz bir sağlık kuruluşunda veya sıkıcı bir formaliteyi halletmek için gittiğiniz resmi bir dairede sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu arada eğer sert etkiler altında iseniz çabuk değişen duygularınız ilişkilerinizi de değiştirebilir ve sürpriz ayrılıklar yaşanabilir.

  6 Mart’tan itibaren ikili ilişkiler çok fazla ön plana çıkabilir. İlişkilerinizi daha ciddi bir boyuta taşıyabilir, evlilik, nişan gibi bir kararla resmileştirebilirsiniz.

  Bugünlerde başlayan yeni ilişkiniz varsa bu ilişki uzun süreli olabilir ve çok hayırlı bir şekilde neticelenebilir. Bu günlerde sıcak, sevgi dolu ve kibar bir kimliğe bürünebilir.

  Olumlu tavırlarınızla sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz. Özellikle 6-18 Mart arasında Sevdiğinizle yaşadığınız sorunları düzeltmek için de oldukça uygun bir dönem. Aslında bu dönemde her türlü konuda şansınız yükseliyor. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamaya çalışın.
  4 Nisan’dan itibaren biraz daha sahiplenici ve kıskanç bir tavır içine girebilirsiniz. İlişkinizi bozmamak adına biraz daha duygularınıza hâkim olmanızı öneriyorum.

  Bu dönemde gündeme gelen yasak aşklar da sizi epey bir süre uğraştırabilir. Bu aşkın getireceği sonuçlara Ağustos ayına kadar katlanmak zorunda kalabilirsiniz. 15 Mayıs’tan sonra geri hareket etmeye başlayan Venüs’ün etkisiyle eski gönül meseleleriniz sık sık gündeme gelebilir.

  Aradığınız aşkı ve sevgiyi bulmak için daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Yaklaşık iki ay sürecek bu dönemde eski ilişkilerinizle ilgili sorunlarla yüzleşmek durumunda kalabilir veya devam eden ilişkilerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde bitmiş olan bir ilişkiniz yeniden canlanabilir.

  Geri giden Venüs etkisiyle sorunlar artacağından ilişkinizde huzuru yakalamak zorlaşabilir. Venüs’ün geri gittiği zamanlarda yeni bir ilişkiye başlamak, evlenmek, ilişkinin geleceği ile ilgili kararlar vermek çok başarılı sonuçlar vermeyeceği için bu konudaki girişimleri ertelemeyi tercih edebilirsiniz.
  Mayıs sonları ve Haziran başlarında meydana gelen tutulmalar da ilişkileriniz ve ilişki anlayışınızla ilgili değişimlere sebep olabilir. Bu dönemlerde ilişkilerle yeni başlangıçlar yapmamayı tercih edebilirsiniz. Venüs 27 Haziran’dan itibaren düzeliyor. Bu dönemde geçmiş ilişkilerinizle ilgili sorunların çözümlenmesiyle rahata kavuşacaksınız.

  8 Ağustos’tan itibaren daha maceracı duygular içinde olacaksınız. Bu dönemde eğitim, iş veya sadece yeni yerler görmek amacıyla uzaklara gitmek isteyebilir, çıkacağınız yolculuklarda tanışacağınız kişilerle duygusal yakınlaşmalar içine girebilirsiniz.

  Bu tarihten itibaren sevgiliniz ya da eşinizle birlikte tatil ve gezi programlarına katılabilir ve ilişkinizi daha sıcak hale getirebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa çıkacağınız yolculuklarda yeni başlangıçlara hazır olun.

  Ağustos’un son günlerinden Ekim’in 7’sine kadar olan dönemde enerjiniz ve kendinize güveniniz artıyor. Bu dönemde istekleriniz ve beklentileriniz çok artabilir, bunlara ulaşmak için mücadeleci bir tavır içine girebilirsiniz. Fakat öte yandan aceleci ve tartışmacı davranışlarınızla sevdiklerinizi zorlayabilirsiniz. Tartışmalardan uzak kalmakta fayda var.

  8 Eylül’den itibaren işiniz, kariyeriniz, gelecek hedefleriniz ön planda olacak. Bu konuda yapacağınız çalışmalarla öne çıkabilirsiniz.

  Hedefleriniz için bu çevrelerde tanınma ihtiyacı duyacak ilişkileriniz için de onay bekleyeceksiniz. Amacınız bu olmasa bile yanınızdaki kişilerle çevrenizin dikkatini çekeceksiniz. Bu günlerde devam eden ilişkilerinizle ilgili de değişen durumları ve aldığınız kararları etrafınıza ilan edebilirsiniz.

  4 -29 Ekim arasında sosyal hayatınız ve sosyal paylaşımlarınız ön plana çıkıyor. Çeşitli organizasyonlara katılabilir, farklı çevrelere girebilir davranışlarınızla etrafınızdakilerin dikkatini çekebilirsiniz.

  Sempatik ve sıcak tavırlarınızla dikkat çekeceksiniz. Aynı zamanda becerikli ve mantıklı haliniz de sizi cazip hale getirebilir. Eğer çok seçici olmazsanız bulunduğunuz ortamlarda yeni ilişkiler kurmanız veya devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizi daha sıcak aşamalara taşımanız kolay olacak.

  29 Ekim-23 Kasım dönemi sizin için biraz sıkıntılı geçebilir. Kendinizi yalnız ve karamsar hissedebilirsiniz. Gereksiz endişeler ve kuruntular içine girebilir kendi kendinizi üzebilirsiniz. Bu arada gizli düşmanlıklar ve gizlenmesi gereken ilişkiler gündeme gelebilir veya duygularınızı herkesten gizleme ihtiyacı duyabilirsiniz.

  Bu günlerde olayları ne kadar kontrol etmeye çalışsanız da bunu başarmanız güç olabilir. Üstelik 13 Kasım’da yaşanacak tutulma sizi etkileyeceği için yaşadığınız sorunlar ilişkilerinize kadar uzanabilir. Bu tutulmanın etkisiyle ilişkilerinizde değişimler yaşayabilirsiniz.

  23 Kasım-17 Aralık arasında karamsar duygularınız yerini sıcak, sevgi dolu ve samimi duygulara bırakıyor. Bugünlerde oldukça çekici ve cazip biri haline gelebilirsiniz.

  Üstelik kibar tavırlarınız başkalarının sizi daha çok beğenmesine neden olacak. Bu da yeni ilişkiler kurmanız açısından şansınızı oldukça arttırıyor. Sevdiğiniz ve devam eden ilişkileriniz de bu olumlu halinizden etkilenecekler.

  17 Aralık’tan yılsonuna kadar olan dönemde maddi konulara odaklanacaksınız. Bu arada sevdiğiniz beğendiğiniz her şeye sahip olmak isteyebilirsiniz. Bu günlerde beklentilerinize ulaşmak için maceracı bir tavır takınabilir, aradığınızı bulmak için uzak yerlere gidebilirsiniz.
 2. #2
  Altın Üye
  Üyelik tarihi
  13.Ağustos.2009
  Mesajlar
  1,029
  Üye No
  682
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart

  Vay bee yine dolu dolu bir sene olacak ..
 3. #3
  Genel Editör
  Üyelik tarihi
  31.Ağustos.2009
  Yaş
  29
  Mesajlar
  2,312
  Üye No
  3480
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart

  icraat bekliyoruz senden bu yıl....umutlarımız tawan yaptı bu yıl...hadi edaaaa arkandayız güweniyoruz sana
  Boşversene biz aşık olmayalım birbirimize.
  Konsere gidelim biz, Maça gidip küfür edelim..
  Uçurtma uçuralım ya da, kumsalda uzanıp deli gibi içelim.
  Gecede yıldızlara bakalım mesela..
  Bisikletle gezerken yağmur yağsın, sırılsıklam olalım..
  Benimle kek yap, balık tutalım sonra tekrar denize atalım.
  Boşver aşık olmayalım biz..
  Aşk korkutucu !
  Beraber eğlenelim en iyisi,
  Ama hep benimle uyu...

 4. #4
  Altın Üye
  Üyelik tarihi
  13.Ağustos.2009
  Mesajlar
  1,029
  Üye No
  682
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart

  Olsa dükkan seninde yook yani bulamıyorum xD aramadımda hiç ama kısmetsizim herhalde xD
 5. #5
  Genel Editör
  Üyelik tarihi
  31.Ağustos.2009
  Yaş
  29
  Mesajlar
  2,312
  Üye No
  3480
  Ettiği Teşekkür
  0
  0 mesaja 0 teşekkür aldı

  Standart

  bahtımız aynı senle....son anda gülüyo kader...
  Boşversene biz aşık olmayalım birbirimize.
  Konsere gidelim biz, Maça gidip küfür edelim..
  Uçurtma uçuralım ya da, kumsalda uzanıp deli gibi içelim.
  Gecede yıldızlara bakalım mesela..
  Bisikletle gezerken yağmur yağsın, sırılsıklam olalım..
  Benimle kek yap, balık tutalım sonra tekrar denize atalım.
  Boşver aşık olmayalım biz..
  Aşk korkutucu !
  Beraber eğlenelim en iyisi,
  Ama hep benimle uyu...


 

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

   

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  
bu sitede yazılanların tümü, üyelerimizin kişisel bilgi, yorum ve düşüncelerinden oluşur. doğruluk garantisi yoktur. türkiye cumhuriyeti kanunlarında yazılı olan ne varsa ilgili tüm kanunlar burada da geçerli olup aksi davranışlar ilgili üyeyi bağlamaktadır. üyelerin kaydettiği yazıların tüm hakları ve aidiyetleri forum ktü'ye devredilmiş sayılır. sitede yayımlanan özgün içerikli yazıların kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayınlanması doğru değildir. bunu yapan tosundur. bu şekilde yürütülmesi durumunda iş bu kişi karadeniz teknik üniversitesi fatih kampüsünde ikinci öğretimlerin ders çıkışı esnasında bir gece vakti kurtlara yem yapılacaktır. bundan doğacak herhangi bir sorunda yüce güçlere telgraf çekilecektir ve bütün sınavlarından ff alması gibi lanetlere maruz kalabilecektir. hukuki gereksinimler haricinde üyelerimizin her türlü bilgileri sevimli hayalet casper'ın korumakla yükümlü olduğu "forum ktü kozmik odası"nda saklı tutulur, gerçek bilgileri verilemez. sigara içmeyin ciğerlerinize yazıktır.
-copyright © 2008-2015 forum ktü-

Yukarı Git