ARKADAŞLAR ZARF GÖNDEREN KİŞİLER,YORUM YAP BÖLUMUNE GÖNDERİĞİNİ ZARF ADETİ İLE BELİRTSİN LUTFEN. ÖRNEK (20 ADET ZARF GÖNDERDİM)
GAZAMIZ MUBAREK OLSUN

eylemımız butun hafta devam edecek,destege devam arkadaslarrrr
EYLEM HAKKINDAKI BUTUN BILGILER AŞAGIDAKI LINKTEDIR.
Giriş Yap | Facebook

GÖNDERECEĞİMİZ METİN
Sayın yetkililer;
Şu an gündemde olan atama sayısı yüz binlerce öğretmen adayını ve ailesini mağdur etmekten başka bir işe yaramamıştır. Geçen sene yaşanan KPSS kopya iddiaları nedeniyle MEB zor durumda kalmış ve mağduriyeti önlemek için ek alım yaparak 40.000 öğretmen atamasını bu seneki kadrolardan kullanmıştır. MEB normalde 55.000 kadro için yapılması gereken atamayı 11.544te bırakmış Maliye Bakanlığı onay vermediği için yeni alım yapamayacağını bildirmiştir. Bu durumdaysa 2011 KPSS ye giren öğretmenler mağdur bırakılmıştır. Her bölüme ihtiyaç doğrultusunda gerekli alımlar yapılmadığı için bir bölüm düşük puanla atanabilirken diğer bölüm yüksek puana rağmen açıkta kalmıştır. Kontenjanların adil bir dağılımla belirleneceği ek alımlar en kısa zamanda yapılmalı bu sayede hiçbir meslektaşımız haksızlığa uğratılmamalıdır. Erken yapılan atamalar kopya mağduru olanları telafi ise, şu an mağdur edilmiş bizler için nasıl bir telafi düşünülmektedir? Mademki 2011 Haziran bütçe raporunda "2010 yılı Haziran ayında 5,4 milyar TL açık veren bütçe, 2011 yılı Haziran ayında 3,1 milyar TL fazla vermiştir." diyorsunuz o halde gelin biz öğretmenleri daha fazla mağdur etmeyin. 55.000 kadro için izin verin. Hem okullarımızda öğretmen eksiği azalsın hem de öğretmenler bu kadar zor durumda bırakılmasın.
Lütfen artık sesimizi duyun. Sizleri verdiğiniz sözlere sadık olmaya çağırıyoruz. Yerimiz okuldur. Gereğinin yapılmasını arz ederiz.
Türkiye Cumhuriyeti Eğitimcileri

(Bence el yazısı çok daha etkili olacaktır.)

Gönderen kısmına ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER yazıyoruz. (resmı kurumlara gonderırken kımlık numaramızı ısteyebılırler yazalım)

ADRESLER
1) Milli Eğitim Bakanlığı: Millî Eğitim Bakanlığı Atatürk Bulvarı Bakanlıklar / ANKARA (2 ADET ZARF)

2) Maliye Bakanlığı: Maliye Bakanlığı Dikmen Caddesi No:2 06450 Çankaya / ANKARA (2ADET ZARF)

3) Cumhurbaşkanlığı: T.C. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği 06689 Çankaya / ANKARA (2ADET ZARF)

4) Başbakanlık: Vekaletler Caddesi Başbakanlık Merkez Bina P.K. 06573 Kızılay / ANKARA (2 ADET ZARF )

5) Sözcü: Fevzipaşa Mah.Saatli Camı Aralığı No:21 AYVALIK/BALIKESİR. (1 ADET ZARF)

6) Zaman: Ahmet Taner Kışlalı Cd.No:6 Yenibosna-İstanbul (1 ADET ZARF)

TOPLAMDA 10 ZARFI ELDEN PTT ARACILIGI ILE GONDERIYORUZ.


ÖNEMLI: Gönderen kısmına ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER, DEVLET KURUMLARI ICIN KİMLİK NUMARAMIZI ISTEYECEKLERDIR YAZALIM LUTFEN


ARKADAŞLAR ZARFLARIMIZI PTT'DEN NORMAL GÖNDERİM İLE GÖNDERIYORUZ.

EYLEMİMİZİN AMACI
Seçimden önce yapılan ek atamalar yüzünden agustos atamasında yüksek puanlar ile mağdur olduk. Bu mağduriyetimizi gidermek için, haklı sesimizi duyurabilmek için yapacağımız şey çok basit,gerekli bakalınlara mağdurıyetimizi anlatan metini kırmızı zarf ile göndermek.
Ne kadar çok sayıda kişi destek olursa o kadar çabuk hakkımızı alabilir.Öğretmen adayı olan olmayan herkesten destek beklıyoruz.Yardımızınızı esirgemeyin lütfen.


SİZCE BU EYLEMLER İŞE YARAYACAK MI HİÇ SANMAM, TABİ DENEMEK LAZIM AMA UMUTLAR GENE SENEYE KALACAK GİBİ GELİYOR BANA. HADİ TARTIŞALIM :d