Karadeniz Teknik Üniversitesi Forumu - Forum KTÜ Foruma Hoş Geldiniz.

Hakkımızda

Hakkımızda

forum ktü - karadeniz teknik üniversitesi forumu

forum ktü 13.11.2008 tarihinde yayın hayatına başlamış, ktü öğrencilerinin paylaşımına dayalı bir oluşumdur. genel, eğlence, gündem, üniversite yaşamı ve çeşitli pek çok ana başlıkları altında bilgi paylaşımı ve benzer değerlere sahip üniversitelilerin birbirleriyle iletişime girmelerine imkan sağlar. kaliteli ve düşünen bir üniversite gençliğini temel alır.

saygın, kaliteli ve çoğu zamanda eğlenceli bir ortamda yardımlaşmak, haberleşmek, kendi bildiklerini diğer dostlarla paylaşmak isteyen, bu oluşuma düzenli olarak katılımda bulunacağı inancını taşıyan herkesi üye olarak aramızda görmek istemekteyiz ve bu oluşumda yerlerini almaya davet ediyoruz.

kurulduğu yıldan bu yana karşılıksız olarak verilen maddi ve manevi özveriler dikkate alındığında, forum ktü'nün ticari bir amacı olmaksızın devamını ve kalitesini koruma noktasında yeni üyelerimizden beklenen bu hassasiyeti anlayışla karşılayacağını umuyoruz.

üye olarak aramıza katılmak için lütfen tıklayınız.


Forum Yönetimi:
Forum Yönetimi

Kullanıcı Sözleşmesi:
Kullanıcı Sözleşmesi

E-Posta:
E-Posta

bu sitede yazılanların tümü, üyelerimizin kişisel bilgi, yorum ve düşüncelerinden oluşur. doğruluk garantisi yoktur. türkiye cumhuriyeti kanunlarında yazılı olan ne varsa ilgili tüm kanunlar burada da geçerli olup aksi davranışlar ilgili üyeyi bağlamaktadır. üyelerin kaydettiği yazıların tüm hakları ve aidiyetleri forum ktü'ye devredilmiş sayılır. sitede yayımlanan özgün içerikli yazıların kaynak gösterilmeksizin başka bir yerde yayınlanması doğru değildir. bunu yapan tosundur. bu şekilde yürütülmesi durumunda iş bu kişi karadeniz teknik üniversitesi fatih kampüsünde ikinci öğretimlerin ders çıkışı esnasında bir gece vakti kurtlara yem yapılacaktır. bundan doğacak herhangi bir sorunda yüce güçlere telgraf çekilecektir ve bütün sınavlarından ff alması gibi lanetlere maruz kalabilecektir. hukuki gereksinimler haricinde üyelerimizin her türlü bilgileri sevimli hayalet casper'ın korumakla yükümlü olduğu "forum ktü kozmik odası"nda saklı tutulur, gerçek bilgileri verilemez. sigara içmeyin ciğerlerinize yazıktır.
-copyright © 2008-2015 forum ktü-

Yukarı Git