haber61.net'e bu akşam saat 21:51 itibarı ile son dakika açıklamaları veren Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Londra'ya gidiyor.

Trabzonspor Başkanı Şener haber61.net'e yaptığı son dakika açıklamalarında, İsveçli Teknik Direktör Sven-Goran Eriksson ile ilgili bilgiler verdi.

Başkan Şener Basında çıkan "Sven-Goran Eriksson Trabzonspor'a hayır dedi" şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, İsveçli çalıştırıcının kendilerine bu yönde bir açıklama yapmadığını söyleyerek şunları söyledi "Kendisinin gerek transfer gerekse özel bazı konularda beklentileri gündeme geldi, oturup konuşacaz, Trabzonspor bunlardan hangilerini ne ölçüde karşılayabilir değerlendireceğiz. Trabzonspor büyük bir kulüptür her istenene hemen evet diyemez. İsteklerinden makul olanları, yapabileceklerimizi tabii kabul ederiz, ama büyüklüğümüzdende asla taviz vererek teslimiyetçi olmayız" dedi.

Başkan Sadri Şener'in TFF genel kurulundan sonra Londra'ya gideceğini ve avukatlarında olacağı bir görüşme daha yapacağını da sözlerine ekledi.